Запорізьке обласне відділення (філія)

Комітету з фізичного виховання

та спорту МОНУ

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖНИЦЬ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ ЗП(ПТ)О

Запорізької області у бадмінтоні Вперше цього року в рамках Спортивних Ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, відбулися змагання з бадмінтону.

Першими розіграли нагороди дівчата. ,На базі ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» змагалися дев'ять команд. Спершу визначили фаворитів у підгрупах, а потім сильніші зустрілися у фіналі.

У підсумку перемогла команда Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту. Друге місце вибороли дівчата Запорізькогр вищого професійного училища моди і стилю. Третіми стали дівчата Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти.

 

НОВИНИ