Запорізьке обласне відділення (філія)

Комітету з фізичного виховання

та спорту МОНУ

ЗАПОРІЗЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ НА ТУРНІРІ З ГАНДБОЛУ В ІТАЛІЇ

Вихованці ДЮСШ ім. Ю. Лагутіна взяли участь у міжнародних змаганнях з гандболу в місті Редио Єміліо (Італія).

У фіналі ігор команда ДЮСШ ім Ю. Лагутіна поступилась команді з Франції з рахунком 28:23 (перший тайм 13:13) та посіла 2 місце на міжнародному турнірі.

НОВИНИ