
У ЗАПОРІЖЖІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ З БАДМІНТОНУ СЕРЕД УЧНІВ ЗП(ПТ)О
Другий тиждень у Запоріжжі тривають змагання з бадмінтону серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
У перший день змагання проходили на базі двох закладів - Запорізького професійного ліцею автотранспорту та Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту. Десять команд, розділені на дві групи, змагалися за право вийти до фіналу.
У першій групі змагалися:
- Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту
- Запорізьке вище професійне училище
- Дніпрорудненський професійний ліцей
- Запорізьке машинобудівне вище професійне училище
- Запорізький професійний коледж готельно-ресторанного бізнесу
А в другій конкурували:
- Запорізький професійний ліцей автотранспорту
- Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту
- Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"
- Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти
- Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти
За результатами першого ігрового дня до фіналу вийшли команди Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник", Запорізьке машинобудівне вище професійне училище, Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти та Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту. Саме на базі останнього закладу завтра відбудуться фінальні зустрічі.