ЗАПОРІЖЦІ ВИГРАЛИ ДВІ МЕДАЛІ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З ДЗЮДО
З 25 по 27 квітня в Тернополі відбулася XIX літня Універсіада України з дзюдо. Участь у змаганнях взяли понад 115 чоловіків і 50 жінок, які представляли заклади вищої освіти з 16 регіонів України.
Представники запорізьких вишів вибороли дві медалі на цих змаганнях.
Переможцем у ваговій категорії -73 кг став студент Класичного приватного університетуГеоргій Лекішвілі.
Астудент Запорізького національного університетуСергій Сокирко.
Запоріжець виступав у ваговій категорії 90 кілограмів і виборов бронзову нагороду.
КАЛЕНДАР
Розклад національних та регіональних спортивних заходів на 2023/2024 навчальний рік